آموزش کوتاهی مو زنانه

یکی از جذاب‌ترین مهارت‌های آرایشگری، مهارت کوتاهی مو می‌باشد که مهارتی پیچیده و دشوار است بنابراین لازم است آرایشگر به صورت کامل و دقیق آموزش کوتاهی مو زنانه ببیند تا جهت ارائه خدمات مطلوب، تبحر کافی داشته و بر ریزه‌کاری‌های آن مسلط باشد.

امروزه کوپ و هیرکات مانند گذشته نیست و برای اجرای کوپ‌های حرفه‌ای و هیرکات‌های مدرن و روز دنیا روش‌های سابق و سنتی دیگر کارایی ندارند. بنابراین برای تبدیل شدن به آرایشگری متبحر و به روز که قادر به اجرای انواع هیرکات‌های ژورنالی باشد از ابتدا باید با روش‌های جدید آموزش دید و حتی آرایشگرانی که با روش‌های نوین آشنا نیستند جهت بروزرسانی مهارت خود و ماندن در بازار کار حتماً باید این روش‌ها و سبک‌های جدید را آموزش ببینند.

آموزش کوتاهی مو زنانه در کرج
کوتاهی مو به سبک پرسیژن کاتینگ (فانتامنتال)

در هیرکات به سبک پرسیژن کاتینگ با در نظر گرفتن مواردی مانند چهره، شکل صورت، تراکم مو، حالت مو و بسیاری از ویژگی‌های سر و صورت، با روشی مهندسی خطوط کوتاهی مشخص شده و اجرا می‌گردد. کوتاهی به این روش سبب می‌شود مو حالت طبیعی و جذابی به خود بگیرد و به راحتی دیزاین گردد.

کوتاهی مو به سبک کاسکادی

نام کاسکادی از نام بنایی در ایروان به نام کاسکاد یا همان هزار پله که یکی از جاذبه‌های ارمنستان است، گرفته شده است. سبک کاسکادی مانند بنایی که به این نام است بصورت آبشاری و لایه لایه بوده که اجرای کوپ به سبک پرسیژن کاتینگ به روش روسی می‌باشد. این سبک کمی راحت‌تر و سبک‌تر از پرسیژن کاتینگ بوده و با ترکیب هر دو سبک می‌توان کوتاهی‌های بسیار جذابی را اجرا نمود.

دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه

آموزش صفر تا صد کوتاهی مو سبک پرسیژن کاتینگ (فانتامنتال)

پیشنیاز: ندارد مدت: 9 جلسه 3 ساعتی کاملاً خصوصی و تک نفره

در این دوره که دوره پایه می‌باشد، تمام روش‌ها و تکنیک‌های کوتاهی مو به روش پرسیژن کانتینگ از صفر تا صد تدریس شده و هم برای کسانی که می‌خواهند هیرکات را شروع کنند و هم برای افرادی که می‌خواهند به روز باشند مناسب است. همچنین در این دوره هنرجویان با زبان بین‌المللی کوتاهی مو نیز آشنا می‌شوند.

جهت مشاهده اطلاعات تماس برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی آموزش همین حالا کلیک کنید.
close

اطلاعات تماس و آدرس

phone_iphone 09194882549
phone_iphone 09214790838 برای برقراری تماس بر روی شماره تلفن‌ها کلیک کنید.

location_on گوهردشت، خیابان دوم غربی، خیابان سینما ساویز، پارکینگ طبقاتی ساویز، طبقه دوم، واحد 8، خدمات و آموزش کوتاهی مو پروانه انزابی

 ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

mail_outline info@parvaneanzabi.com

access_time تمام روزهای کاری از 10 صبح الی 5 عصر ارائه خدمات با تعیین وقت قبلی (تماس برای تعیین وقت و هماهنگی آموزش، تمام روزهای هفته و تعطیلات از 10 صبح الی 10 شب)